1) Žadatelé, pište prosím sem 2) Šestiplošník = výstraha

Ann- kdo jsem

19. září 2011 v 14:37 | Ann |  Posádka
Ann, těší mě,


vylučovací metodou jsem se stala vrchním velitelem šestiplošníku. Proto mi projevujte náležitou úctu.
Jsem mladá slečna neurčitého zevnějšku a věku, jako každá mladá slečna čtu knihy a trávím zbytečně moc času na internetu. Dále maluji a chodím na skauta. (Mám pocit, že těch koníčků bývalo v minulých letech víc, jen si nemůžu vzpomenout, které to byly...)


Mou největší láskou je historie. Ráda mám například 19.století, především jeho druhou polovinu (pára, to je moje), co se dá považovat za opravdový koníček je 20.století. Miluji Británii a její osobnosti- Winston Churchill, Anthony Eden, Austen Chamberlain- velké lásky. Dříve nebo později si toho určitě všimnete- od 60.let dál mě to nezajímá.
Pak je tu umění, hudba a literatura. Maluji, fajn, vím, že mé kresby sice nejsou nic moc, ale ráda se s nimi chlubím, mám mnoho oblíbených malířů, ale vede Mucha. S hudbou na mě moc nechoďte, mám ráda jazz, ragtime, staré české
písničkáře, soundtracky, chodím na opery,... A co se literatury týče, mám ráda mnoho žánrů, mnoho autorů, mnoho knih, ale vzhledem k tomu, že jsem se před osmi měsíci rozhodla přečíst šest svazků 2.světové od Churchilla, myslím, že ještě dlouho nebudu číst nic jiného (jsem u druhého dílu).
Nemůžu říci, že bych psala povídky, přestože to každému tvrdím- příležitostně vymýšlím části povídek a sním o tom, že napíšu dlouhý příběh.
Ač se obvykle držím stranou, rozhodla jsem se, že tady udělám trochu výjimku a budu blog řídit, snad to mým společnicím nebude vadit, velice si jich cením, protože jsem už měla mnoho přátel, kteří se na mě vykašlali, ony ne.
Vím, že tento článek není příliš, ale snad pomůže blogu v rozjezdu. Ať nám blog dlouho vydrží.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 King Rucola King Rucola | Web | 29. listopadu 2011 v 4:50 | Reagovat

Drzim Ti - Vam - prsty, mna to zaujalo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama