1) Žadatelé, pište prosím sem 2) Šestiplošník = výstraha

Pár slov o Austenově výrazu

6. prosince 2011 v 18:44 | Ann |  Postřehy
Vera mi zkritizovala, že současný avatar tak lidem něco řekne - kdo pozná Winstona a kdo slyšel o Edenovi! A já k tomu dodávám, že na některé se ani nedostalo:
Austene, promiň, ale asi se jen tak do avatarů nedostaneš. A proč? Neexistuje fotka, kde by byl Austen Chamberlain jako kluk - Winston i Anthony fotek mají dost. Příště jsem chtěla téma "s úsměvem jde vše" - jenže Austen nemá fotku, kde by se tvářil jinak než tahle:
My jsme to nazvaly "hustokrutopřísný výraz", také nás napadlo, že - velice se omlouvám - Austen vypadá, jako krůta a monoklem*. Pověstný Chamberlainovský monokl se dědí z generace na generaci - jeho otec také jeden nosil (a byli si opravdu velice podobní!), pak Neville odložil rodinou tradici - a jak to dopadlo. Proto je na Josepha a Austena Ch. tolik skvělých karikatur a vtípků.


* to nás napadlo na dovolené v Tatrách, kde jsme minuly ohradu s krůtami, a ty mu byly ještě podobnější než ty na obrázku
Takže místo něj tam zřejmě bude mít fotku Roosevelt, který má zcela úžasné výtlemy. Ještě jsem zvažovala, že příště dám "karikatury", kterých je na všechny dost (pche! trumfnete někdo Nevilla Chamberlaina?!).
Malý postřeh na závěr: zkuste si psát (a zřejmě se to bude vztahovat i ke čtení) článek o Autenovi a k tomu si pouštět písničku Lodníkův lament!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama