1) Žadatelé, pište prosím sem 2) Šestiplošník = výstraha

Na slovíčko s Antoniom Idnom

15. ledna 2012 v 11:58 | Ann |  Postřehy
Včera, 14.1., měl Anthony 35. výročí úmrtí. Rozhodla jsem se, že na něj alespoň nějak vzpomenu. Nedávno jsem "ulovila" na netu tuto fotku. Já zprvu nevěděla jak se "Eden" čte, ale v Jugoslávii zřejmě trpí opačným problémem:Překonala jsem počáteční údiv z Idna a přemýšlela jsem, kde je asi "u Bijelom dvoru". Říkala jsem si, že pokud to není v Jugoslávii, mohl by tím být myšlen Whitehall, ale nebyla jem si vůbec jistá. No, stačí se trochu více zajímat, že? Opravdu to stačilo, protože mi pak rychle secvaklo. Whitehall je přeci ulice v Londýně, kde sídlí mimo jiné i ministerstvo zahraničí. Takže z toho mám velké pracovní uspokojení Smějící se
A ještě bych připojila mamčin komentář - chtěla jsem se jí totiž zeptat na bližší určení jazyka, protože označení nějaká jugoslávština, mi přišla zcela nedostatečné. Samozřejmě nevěděla, zato poznamenala, že ten Eden vypadá tak hrozně britsky. Vera zase poznamenala, jak hodně ji tady připomíná Velkého šéfa (1969).
Přemýšlela jsem, že z toho udělám dlouhý článek, jako u Austena, ale rozmyslela jsem si to. Buďme v tomto směru alespoň trochu originální, až zase narazím na nějakou tu perlu, určitě dám vědět. Pac a pusu, Anthony, jdu ťukat do psacího stroje nějakou tu povídku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kulicka Kulicka | Web | 15. ledna 2012 v 12:01 | Reagovat

Dobry clanek, mrkni na muj web

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama