1) Žadatelé, pište prosím sem 2) Šestiplošník = výstraha

Na co bych se zeptala

13. března 2012 v 18:56 | Ann |  Postřehy
Strašně mě mrzí, že v poslední době jsem téměř nic nenapsala. Dřu teď jako kůň a je možné, že v pondělí budu mít rovnou dva referáty na jedno téma. Možná není vhodné psát samé fanouškovské žvásty, ale jak už jsem v jednom podobném článku psala, baví mě to. Zde je další do série.Uvažovala jsem, na co bych se svých drahých ministrů zeptala, kdybych měla možnost. A na co bych se zeptala, jestli bych mohla položit pouze jednu otázku.

Winston - Rozhodně bych se zeptala, jestli to co psal, byla vždy pravda. To je pro mě asi nejdůležitější, protože by se dalo říci, že papouškuju to, co píše Winston. (Vždyť Edena i Austena jsem si oblíbila na základě toho, co psal on!) A nebo možná...


Austen - Na ten jeho monokl. Určitě. Je to strašná blbost, ale vážně by mě to zajímalo. Chamberlainovská symbolika:
Vpravo je Austenův tatínek Joseph - rovněž významný politik s monoklem.


A Anthony? Tady jsem měla vážně problém. Nevím proč zrovna u něj. Ráda bych s ním poseděla u čaje, ale o čem bych s ním mluvila... Pár typů bych samozřejmě měla, ale jedinou otázku?


Narazila jsem na tuhle fotku, poněkud znepokojivé.... Smějící se Ale na Suez bych se ho rozhodně nikdy nezeptala. Něco takové by bylo strašně nediplomatické! Mám to! "Můžeš se mi podepsat do památníku?"

Ehm... Alfrede?

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Miska Miska | 17. března 2012 v 21:53 | Reagovat

Taky mám v poslední době spoustu práce do školy.
Mimochodem, moc pěkný a originální blog! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama