1) Žadatelé, pište prosím sem 2) Šestiplošník = výstraha

Povídka, zcela jistě kypíjící originalitou

20. března 2012 v 22:36 | Ann |  Postřehy
Aneb, povídání o tom, že když se do něčeho zase jednou pustím, bývá to dost dramatické...Zase jednou jsem se pustila do nového díla. Snad se mi tentokrtát už podaří ho dopsat a budu sem moci kousek (nebo třeba i více kousků, pokud budete hodní) dát. Proč ale ten název?
Chtě nechtě jsem se chvílemi inspirovala. A hlavní díla, ze kterých jsem si půjčovala, i když šlo zejména o atmosféru, byly tyto: Rubín v kouři, Indi Jones (především Ztracená archa) a Behemót.
Konečně se mi daří psát příběh, kde je hlavním hrdinou dívka - což už se mi nestalo pořádně dlouho! Opět se jedná ho mladou dívku, což je trochu... no prostě značně orginální. A to děvče se dá dohromady s partou velmi netypických archeologů. A když se děj bude odehrávat v Orientu...
Musím se alespoň pochlubit tím, že svět mám vlastní Smějící se A tím se dostávám k tomu, že jsem vlastně začala značně čerpat i ze svých vlastních výtvorů - svět jsem původně plánovala pro něco úplně jiného, jednu z hlavích postav jsem také vzala odjinud, ano, měla bych říci, že to bylo velmi nápadité - ta postava měla být OC v jedné fanfiction. Spoustu věcí, které se dějí ve městě mám z vlastních zážitků. Bože! Vždyť já už vykrádám sama sebe!
Když o tom přemýšlím, některé věci asi budou trochu zavánět i nějakou tou Lovecraftovinou, ale jen lehce.
Držte mi palce. A doufám, že se teď netváříte jako Eden na úvodní fotce Mrkající (jo, to mě tak napadá, jedna postava je mu nějak moc podobná...)
PS: Vera se vrátila ze Španěl, ale že to byl super týden...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama