1) Žadatelé, pište prosím sem 2) Šestiplošník = výstraha

Už je konec?

4. dubna 2012 v 21:03 | Ann |  Postřehy
Tak si s blbým, až lehce dementním výrazem uvědomuji, že už je středa večer. Jsem teď trošku mimo, o čemž, bohužel, vypovídá i to, jaké je zde mrtvo.
A co jste dnes celý den dělal, Sire Henry?
Nebojte, tento článek je spíše o posledních týdnech, než o dnešku.


0) Nudil jsem se.
1) Mlátím do stroje klavesnice jednu podívku. Dělá mi starosti, jak bych jí měla uveřejňit, protože zatím jsem někde za polovinou, ale už to má nějakých 23 wordových á čtyřek. Vzhledem k tomu, že bych to uveřejnila nadmíru ráda, hodně si s tím lámu hlavu. Měla bych to, až to dopíšu, rozkouskovat a dát to sem v několika článcích?
2) Vera také datluje, ale narozdíl ode mě seminárku. Ale mám takový dojem, že mě jde to psaní od ruky líp.
3) Seznámila jsem dva lidi a rozumějí si trochu víc, než jsem mohla čekat, dokonce než by mě napadlo v nejšílenějším snu. Ale věřte, nic proti tomu nemám.
4) V poslední době ani tu školu moc neprožívám. Díky tomu, že je teď čas přímo šílený, i ve škole to docela ubíhá. Měli jsme teď jednu čtvrtletku na den, ale kupodivu ani z toho nemám depku! Smějící se
5) Je zde však něco, co mi v hlavě leží. Místo toho, abych Veru pozitivně podporovala ve psaní, raději ji otravuji s Edenem a jemu podobnými. Fakt je, že je to Winstonova vina, protože zrovna plánují pomoc Řecku (vojenskou! když jsem to řekla mamce, měla z toho málem výtlem!) a ti dva si posílají jeden telegram za druhým.


A konečně za 6) Přemýšlím, co budu dělat o prázdninách. Nějak jsem nečekala, že už jsou tak blízko a tak téměř nemám žádné nápady. Plánovala jsem jít zítra s El na Titanic, protože, musím se přiznat, jsem ho nikdy neviděla (El: "Já ho viděla, kromě té scény, jak tam mrznou v té vodě." Já: "Jo, to byla jediná scéna, kterou jsem viděla."). Bohužel to nevyšlo, protože nám přijede návštěva a já jsem povinna jít s nimi do hospody na zelené pivo. Ale stejně se spolu zítra uvidíme! Pátek mám také vyřešený. A pak? Dál už mé plány nesahají. A určitě se v pondělí udiveně podívám do kalendáře a řeknu stejně jako dnes: "Už je konec?!"

Nikdy jsem si nemyslela, že budu svůj blog zahlcovat hudebními ukázkami. Ale ano. Už to tak asi bude. Takže milí a zlatí, tuhle cvokárnu zrovna poslouchám!
A užijte si svátky. Pokud jste dočetli až sem, zasloužíte si je Mrkající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama