1) Žadatelé, pište prosím sem 2) Šestiplošník = výstraha

Červenec 2012

Hudebno: Lili Marleen na všechny způsoby

31. července 2012 v 22:33 | Ann |  Postřehy
V poslední době se k ní stále vracím, takže teď jsem docela přirozeně se pustila do sepisování. Nebudu dělat, že mám nějak naštudované reálie, jen mě zaráží, v kolika jazycích se dá sehnat.


Sebráno cestou

31. července 2012 v 11:59 | Ann |  Sebráno cestou
aneb Rubrika neautorská, jak jen to jde!
Snad tímto úspěšně podkopnu reputaci a to, co by se dalo nazvat slibným obsahem, ale stejně. Chtěla jsem přidat spoustu věcí, které se nikam vejít nemohly, pročež je budu házet sem, jako totální odpad, který však hřeje na duchu :)


Pro zajímavost: Toto je "aviatrix" neboli letkyně Ruth Elder (1902-1977), alespoň myslím, nevím o ní vůbec nic, ale očividně je to ženská, která stojí za trochu propagace!

Já bez vytahování neumím žít!

30. července 2012 v 20:34 | Ann |  Posádka
Což jinými slovy znamená, že ačkoliv jsme měla v plánu, že budu oxidovat někde v emigraci až do soudného dne, pokorně se vracím tam kam patřím. Doufám, že mi to zase na pár měsíců pilné práce a blogování vydrží, než opět zbaběle uteču a zahrabu se někde na hřbitově (někam hodně blízko padlých vojáků). Asi to zde ztratí trošku puncu veřejného povídkového šuplíku, o kterém doufám, že ho píšu pro sebe a že ho nikdo číst nebude a přitom mě štve, že ho nikdo nečetl, ale věřím, že ne příliš. Mám ráda trochu toho pozlátka, ale budu dělat, jak to mám ve zvyku, že bloguji pouze pro vlastní potěšení, ostatně, není to nijak daleko od pravdy. Přejte mi šťastný let!
Ann